Sejdiu i reagon VV’së: Shpresoj se nuk fituat vetëm për ta linçuar PSD’në

Dardan Sejdiu i PSD-së ka reaguar pas statusit të Salih Zybës ku ky i fundit kërcënoi kreun e PSD-së, Shpend Ahmetin, raporton Gazeta Express.
Përmes një shkrimi në Facebook, Sejdiu thotë se lufta që po vazhdon kundër PSD-së, është shenjë dobësie, e shton se PSD edhe pse ka pësuar humbje në këto zgjedhje do të vazhdojë përpjekjet e programin e saj., shtyp re,klamen dhe vazhdo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir