R.Haradinaj i ashpër edhe me Amerikën: Këto fjalë nuk i ka pritur askush nga ai

HARADINAJ I ASHPËR EDHE ME AMERIKËN: S’KA DERT NËSE PRISHEMI
Kryeministri Ramush Haradinaj, i pyetur nëse qëndrimi i tij i shprehur në letrën dërguar shteteve anëtare të QUINT-it po i prish raportet me ndërkombëtarët, ka thënë se nëse nuk pranohen kushtet e vëna nga ai, atëherë nuk e ka dert nëse prishet me këdo.Haradinaj po i bën ballë,shtyp r,eklamen dhe vazhdo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir