Miss Serbia pozon me plisin shqiptar, tërb0hen serbët

E veshur me rrobat tradicionale shqiptare (zona e Mirditës) dhe me plis në kokë.Nuk kemi të bëjme me një festë tradicionale shqiptare, por ajo çka ka publikuar së fundmi Miss Serbia, Irina Jovanaka
Edhe pse serbe, Jovanaka i ka befasuar të gjithë, duke pozuar me veshjet tradicionale të Shqipërisë. Pamjet janë publikuara në profilin e Jovanaka në rrjetin social “Instagram”, teksa ka vizituar. shtyp re,klamen dhe vazhdo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir