Mblidhet PDK’ja, planifikon t’i hakmerret Vetëvendosjes si opozitë

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar kryetarët e degëve të PDK-së dhe shefat e shtabeve zgjedhore, për të diskutuar për procesin e zgjedhjeve parlamentare të 6 tetorit.Veseli gjatë këtij takimi ka vlerësuar lart angazhimet dhe performancën e degëve dhe aktivistëve që kontribuuan në fushatë zgjedhoreAi ka falënderuar qytetarët për përkrahjen që i kanë dhënë PDK-së më 6 tetor.
shtyp re.kl.amen dhe shiko detajet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir