Kini Kujdes! Nëse kjo femër ju çon kërkesë miqësie, njoftoni policinë

Kini Kujdes! Nëse kjo femër që shihni në foto ju dërgon një kërkesë miqësie në rrjetin social “Facebook” mos e pranoni, ose njoftoni Policinë!”.
Kjo është thirrja që ka bërë Policia pas denoncimit të një 43-vjeçari , i cili thotë se është mashtruar nga një femër, të cilës i ka dërguar rreth 230 mijë euro shkruan,shtyp r,eklamen dhe vazhdo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir