Emocionuese| Djali i dëshmorit i shkruan nënës së tij: Nanë unë po iku jashtë Kosovës, jo pse po dua, por nuk po kam qare

Fitim Idrizi djali i dëshmorit të kombit, Rrahman Idrizit, nga Gjakova , ka shkruar një letër prekëse ku ia ka dërguar nënës së tij, shkruan Gazeta NewBorn.
Idrizi, i ka thënë nënës së tij se po ikë nga Kosova për një jetë më të mirë, e sipas tij ai këtë po e bën jo nga dëshira por nga zori. Postimi i tij:,shtyp r,eklamen dhe vazhdo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir