E pabesueshme/ foshnja shëtitet jashtë dritares së katit të tetë (video)

Por duket se prindërit e tij nuk e dinë se një rrëshqitje e vogël mund ti kushtojë djaloshit me jetë, shkruan “RT”.Sipas disa medieve sociale, kjo ngjarje ka ndodhur në qytetin Miass në rajonin Chelyabinsk në Rusi.Fëmija që po qëndronte në dritare dukej se nuk kishte aspak frikë, derisa për një moment dukej se do të bie, por fatmirësisht arrin të ruaj ekuilibrin dhe vendosë të kthehet brenda.,shtyp r,eklamen prit pak dhe shih videon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir